příznaky nevěry

4. května 2008 v 12:00 | Smedvidek
6 jasných signálů nevěry
Ve spoustě vztahů se nevěra bohužel stává naprosto běžnou rutinnou.. A jak vlastně váš partner na sebe prozradí, že se pohybujete v milostném trojúhelníku?
Neustále se do vás naváží
Dny, kdy jste si rozuměli pouhým pohledem, jsou nenávratně pryč. Teď ji rozčílí prakticky jakékoliv vyjádření pocitů z vaší strany. Využije každé situace, aby vás mohla poučovat. Možná je to způsobeno tím, že sama sobě ospravedlňuje skutečnost, že vás podvádí. Chce se zbavit vlastní viny, takže to vlastně odnášíte dvojnásob: nejenže máte parohy, ale ještě jste upozorňováni na každou svou chybičku.

Našla si neznámého kamaráda/ku
Jedním ze signálů, že vás žena podvádí, je zjevení se tajemného kamaráda nebo kamarádky v jejím životě. Dosud zde nikdo takový nefiguroval, ale najednou si rozumí s kolegou z práce, nebo dokonce s někým, koho strašně dlouho neviděla a teď si uvědomila, jaké to tenkrát bylo skvělé kamarádství. Samozřejmě že vás nechce seznámit - proč asi?

Váhá nad obyčejnými otázkami
Zpozornět byste měli také tehdy, když partnerku rozhodí úplně normální a běžné otázky, na které vám dříve odpovídala bez sebemenšího zaváhání, nyní je ale nejprve zopakuje (signál, že pátrá po nějaké lži) a potom podrážděně odpoví. Na pováženou jsou situace, kdy se po půlnoci připlíží domů a ráno na patřičnou otázku odpoví ve smyslu: "proč chceš vědět, v kolik jsem šla z hospody?".

Vyhýbá se vaší rodině a přátelům
Tahle záležitost je poněkud pikantní, svědčí totiž o tom, že nevěrnice si je jasně vědoma toho, že provádí něco špatného. Snaží se proto vyhýbat vašim přátelům a obzvlášť rodině, kde se cítí jaksi nepatřičně, protože už má někoho jiného. Navíc se dost možná bojí "šestého smyslu" maminky, která mnohdy dokáže vycítit, že něco není v pořádku.

Už nejste důležití
Pokud se vás ještě vůbec zeptá, zda s ní půjdete třeba na balet a vy odpovíte jako obvykle zamítavě, nenásleduje běžná rozmíška, kdy z její strany padají výčitky, jak na ní máte málo času a podobně, nýbrž pouze lakonické potvrzení situace. Jste jí lhostejní. Už jí nezajímá ani váš názor na to, jak vypadá, natož aby se starala o vaše pocity. Když se je v chladné atmosféře vztahu rozhodnete vyjádřit, dostanete hodně vlažnou a nezúčastněnou odpověď.

Nechce se s vámi milovat
Na začátku vztahu to byl vášnivý sex všude možně, teď už si připadáte přinejlepším jako leklá ryba - to, když vás k sobě vůbec pustí. V posteli myslí evidentně na někoho jiného, leží jako dřevo a ať se snažíte, jak chcete, moc jí to nebere. To znamená, že vás zastupuje někdo pro ní zajímavější. Pokud o sebe navíc začala dbát více než dříve, je to vcelku jasné.

Samozřejmě že všechny popsané situace nejsou jasnými a skutečn ověřenými signály nevěry, ale možná se na to zkuste zaměřit a překapení možná budete a nebo (tímlépe pro vás xD) nebudete. Samosebou,že jich možná existuje víc-všímejte si každé maličkosti.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 AiXCi AiXCi | Web | 11. května 2008 v 21:20 | Reagovat

promin na ten blog jen někdy zajdu ,ale už se o něj nestarám

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama