Únor 2007

Ve škole

28. února 2007 v 21:10
Helik.... moje supaaa kamoska teda dobra kamoska....
Olasek a Jajulik mooooc fajn holciny.... a jsou supaaaac kamosky....
ale ale nadcim pak nas Olasek premejsli zeby kluci nebo jenom jeden kluk mnoo to uz mi nerekla *4*....
Helca pohodova kamoska proste nas Helisek*4**45*....
Moje Beruska*45**45* proste moje zlatisko*756**100* ale na tyhle fotce je moje pusi nejaka smutna:o(

piercing do pupíku(růžový)

25. února 2007 v 16:29
Nejčastější příčinou vyvolávající infekci je tahání a hraní si s piercingem nečistýma rukama a dále pak kontakt s nečistými předměty, jako např. oblečení, povlečení, vlasy apod. Příznaky infekce mohou zahrnovat výtok žluté či zelené zkalené tekutiny, bolestivost, zarudnutí, zánět projevující se horkostí, (oblast je evidentně teplá na dotyk), otok. Infikované piercingy často krvácí. Pokud se infekce rozvíjí, je vhodné ponechat šperk v piercingu z důvodu zajištění drenáže (odtoku infikovaného sekretu či hnisu).

piercing

25. února 2007 v 10:18
Piercing je původně rituální zdobení těla různými předměty a ozdobami. V dnešní době se samozřejmě stal modní záležitostí, takže už od útlého dětství na sebe věšíme náušnice.. nejprve do ucha, později do pupíků, nosů, rtů atd.
Pupíkje sexy a je také nejhůře se hojící piercing.Chce to trpělivost a péči.Naplánovat si ho den před zápasem v košíkové není dobrý nápad.K jeho ošetřování je výborná mořská sůl,masti jako jsou septonex nebo bactroban, 3% tea tree olej, antibakteriální mýdlo a absolutní čistota!
Nosneboli křídlo nosní je chrupavka, takže trochu krvácí, trochu bolí, hojí se podle toho jak často trpíme rýmou či alergií na pyly, ale zahojí se :o)
Brada, horní ret (neboli Madonna), dolní retsice vypadá děsivě,ale hojí se velmi dobře, neboť cokoliv přijde do styku se slinami, které obsahují enzymy napomáhající zhojení, je rychlejší. Tady dobře zafunguje v prvních hodinách led, aby se zabránilo otoku a výplachy např.heřmánkem, řepíkem.
Jazyk- dá se na den dva vyndat (až po úplném zhojení!), sice počáteční příznaky jsou někdy nejděsivější (velký otok až do krku, zduřelé uzliny, špatná výslovnost, bolest,neschopnost jíst:o), ale výsledek stojí za to! Nebolí samotná aplikace, ač to tak může vypadat. Opět pomohou výplachy (např.osvědčená Coca-Cola s ledem), ústní dezinfekční voda nebo roztok 3%kysličníku (lžíce do deci vody) a kloktat! Dává se zpočátku delší činka, kvůli otoku, po 10ti dnech je možné vyměnit za kratší.
Obočíje trochu zrádné, je to jen kousek slaboučké kůže, takže možnost zatržení či vyhojení je víc než jistá. Vyžaduje trpělivost a maximální opatrnost při manipulaci! První hodiny po aplikaci pomůže opět led ,proti otoku, potom mastičky na promazávání.
Uši- znáte čínskou medicínu? Prý tam jsou body na hubnutí, proti kouření a tak. No, něco na tom je, takže se nebojte, protože ve studiích mají podrobnou mapu bodíků
Péče o čerstvý piercing:individuální, každému vyhovuje něco jiného. Každý se hojíme jinak, nicméně dodržování pravidel hygieny a pokynů je nejdůležitější v prvních dnech po aplikaci. Neslunit se,nekoupat se ve veřejných bazénech, nenamáhat břišní svaly (u pupíku) ,nepít alkohol a horké nápoje (u jazyku), maximální opatrnost pro zatržení (u obočí a bradavky), občasné pročištění 3%kysličníkem (všechny ozdoby),nevyměňovat piercing dříve než po úplném zhojení !Denně kontrolovat dotažení nasazující části piercingu (kuličky nebo hrotu).Při problémech kontaktovat toho,kdo piercing prováděl Vás!

Zamilované

25. února 2007 v 9:45
Láska!!!!!
Není těžké nechat lásku,je těžké ji uhasit.
Zaleží mi na Tobě.Ted je to jen na Tobě.
Až se někdo zeptá¨,Má tě někdo rád'Odpověz,Ano'Nebudeš lhát.
Je noc a ty už jistě spíš,že miluju tě doufám víš!
Byl jsi mi kamarád,teď jsi mi víc,doufám že pochopíš co tím chci říct.
Dnes ti musím na mou věru,přiznat,že tě prostě žeru.
Dvě srdíčka pojí lásku,je to moje a tvá láska.
Vzpomeň si až hvězdy zhasnou,vzpomeň si na chvíli jasnou,vzpomeň si až půjdeš spát vzpomeň si na to,že je tu někdo kdo má tě rád
Mě se líbí jeden kluk,ale prosím ani muk!V noci se mi o něm zdá jestli na mě vzpomíná.Utajíš to?Umluvíš to?Díky ti!Já ti za to povím že ten kluk si ty.

Zábavné

25. února 2007 v 9:34
Oznamujeme vam ze ustav pro vyzkum vykopavek provadi scitani exponatu postavte se prosim pred dum a vyckejte prichod scitaci komise.
Oskar zaradil do sve nabidky novy tarif - Volam casto slysim malo.
SYSTEMOVE HLASENI - chyba #31210. Chybne prihlaseni do site, mozne problemy pri hlasove komunikaci, restartujte pristroj. OPERATOR
Upozornujeme, ze vas pozadavek byl uspesne zpracovan, telefon byl znicen . . . . . . . telefon znicen . . . . . . telefon znicen . . . . . . . telefon znicen . . . . . - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Vazeny zakazniku, bylo zjisteno, ze neumite ani cist ani psat, proto jsme se rozhodli, vam sluzbu sms deaktivovat.
Paegas nabizi nabidku NEJ. Pri prodeji muzete od naseho prodavace nakopat NEJ do prdele. Vas operator.
Vazeny zakazniku!!! Je nam velice lito, ale Vas ucet bude po dobu 30 dnu zablokovan z duvodu neustaleho a zbytecneho volani. Dekujeme za pochopeni.
Koupi Vaseho telefonu jste vstoupil(a) do klubu Nokia. Vas vstupni poplatek 3OOKc Vam bude odecten z kreditu. S pozdravem Nokia club.

kabelky

24. února 2007 v 14:39
KABELKY LOUISE VUITTONA!
Skoro všechny jdou v různých barvách např. černá, tůžová, hnědá, ...
jsou vazne pekny ... a tahle posledni je asi nejlepsi teda me se nejvic libi.. mno ...

Bláška

24. února 2007 v 13:37 Zvířátka
Honzíček moje zlatiško....
sice newim jaka je to rasa ale hoodne zlobiva... mno a jinak je to muj majinkej blaska takove slunicko
Trošku větší zvířátko někdy zlobí, ale je supa mám ho moocinky ráda je to takové moje děcko… a když u nás byla Mightinka tak sme si sním užily :o)
jeho nej hracka muj stary mobac tada nej asi ne ale hracka to je...
blaska mno... takovy zvlastni zviratko... ale je hezke zviratko.. takove male blondate stvoreni... mno....
HONZIK a DINUSKA teda zviratko+ zviratko pac braska je zvire a dinuska taky ale kazdej jiny rasy mno dina maly knirac ale bracha mno takovou rasu neznam ale existuje...

muj druhy pejsanek

24. února 2007 v 10:20 Zvířátka
Mája-Bernský salašický pes
Původ bernského salašnického psa je ve Švýcarsku. Tento dlouhosrstý, líbivý pes, hezky trikolorně symetricky vybarvený, je dnes převážně plemenem společenským, má však za sebou dlouhou pracovní minulost. S největší pravděpodobností se zde psi takového silného typu chovali již v období středověku. Zvířata, vykonávající na určitém území téměř stejnou práci, se velmi podobala jedno druhému, ale o pravém plemeni v dnešním slova smyslu se ještě mluvit nedalo. Trojbarevné zbarvení, pro dnešní salašnické psy tak typické, se sice ve Švýcarsku již tehdy objevovalo často, kromě toho však bylo pro práci na statku a v jeho okolí chováno hodně černobílých a červenobílých psů. Pokud jde o délku a strukturu srsti, neexistovala žádná uniformita. Sedláci si své pracovní psy vybírali pouze podle funkčnosti, zevnějšku a povahy. Prý pochází z dávných křížení mezi mastify a místními ovčáckými psy.
Předchůdci bernského salašnického psa byli chováni zejména v okolí Bernu. Jako pracovní plemeno sloužil bernský salašnický pes hlavně k nošení a tahání nákladů na trhy. Používali ho tkalci, řezníci, mlékaři a řemeslníci, jakož i zemědělci a všichni ti, kteří neměli koně. Jinak ale sloužili jako jiní venkovští psi, hlídali obydlí a dobytek na pastvě. Ve druhé polovině 19. století pronikla do Švýcarska industrializace a mnoha pracovním psům pochopitelně ubyla práce a jejich počet se očividně snížil. Sedláci a pastevci si stejně jako tehdejší kynologové nebrali osud těchto psů příliš k srdci. Vždyť se na ně pohlíželo jen jako na průměrné selské pracovní psy.
moje majinka majinka:o))
tady ji je teprve 3 tydny :o)
a ted uz jsou ji 3 mesice
Majisek na snehu:o))

muj prvni pejsek

24. února 2007 v 10:19 Zvířátka
Dinuška-Malý knírač
Původ:
Knírač malý byl vyšlechtěn v Německu selektivní cestou mittelschnauzera a křížením s affen-pinčem a jinými miniaturními pinči. Existuje názor, že to mohli být i trpasličí špicové nebo foxteriéři. Plemeno se šíří od 19.století z Německa, a v roce 1928 bylo dovezeno do Velké Británie, v současné době je malý knírač oblíben na celém světě.
Popis:
Jde o plemeno služebních psů. Druhé jméno - trpasličí, neboli miniaturní knírač.
Nadání trpasličího knírače - loví krysy, má jemné smysly a bleskové reakce.
Knírač malý je menší kopie mittelschnauzera , rozdíl ve velikosti - 10 cm. Pes je pevné postavy, silný, svalnatý, čtvercového formátu. Hlava je protáhlá, přechod mezi čelem a čumákem je zřetelně zvýrazněn. Čumák je vydatný se silnými čelistmi. Hrudník není příliš široký, záda jsou silná, bedra svalnatá. Uši jsou visící, přilehlé na chrupavkách, namířené dopředu. Ve Velké Británii přijali ponechat je v přirozeném stavu, v USA - se kupírují. Ocas je vysoko nasazený.
Charakter:
Knírač malý je chytrý, společenský pes, hezky se chová k dětem. Ani agresivita, ani plachost mu nejsou vlastní, avšak na jakýkoliv podezřelý zvuk se bude ozývat zapáleným štěkotem.
moje Dinuska
malinkej odpocinek....
jeeeeeejeeeeeeee

Růžová

23. února 2007 v 21:17
Růžová
Magický a duchovní rozvoj
Růžová podporuje jemnost a laskavost v rodinných i přátelských vztazích. Pomáhá také při jednání s dětmi a k upevnění nového milostného vztahu a nastolení důvěry po zradě nebo nezdaru. Růžová je nejúčinnější při léčení dávných zranění, pro klidný spánek a smiřování po hádkách. Přináší také proud lásky a soucitu.
Léčení
Jemný léčitel přinášející úlevu při ušních a endokrynních problémech, bolestech hlavy a psychosomatických nemocích, stejně jako při problémech u dětí a kojenců. Prospívá především dospívajícím dívkám, těhotným ženám a také ženám v menopauze.
Drahokamy a krystaly
Korál, kunzit, růžením, sugilit, turmalín.
pozitivní: romantika, souhlas, oddanost, jemnost, nesobeckost, ženskost, zdrženlivost, něha, schopnost užívat života, elegance, sebepřekonání
negativní: zábrany, potřeba ochrany, sentiment, ztráta smyslu pro realitu

Růžová
Prozrazuje sentimentalitu a jemnost. Romantické city jsou pro vás přímo charakteristické. Váš smysl pro praktičnost života se přiklání k okrášlování sebe sama podle vlastních představ, což vám často způsobuje zklamání a problémy.
Růžová-stydlivost
ruzova- romanticka,jemna,nezna,tepla taky i chladna barva...
ruzova se kombinuje ze vsema barvami a nejlepsi kombinace je cerno-ruzova :o)

Význam Dívčích jmen

22. února 2007 v 14:58
Adéla - veselá, milá, špatná kamarádka
Adriana - uštěpačná, zlomyslná, dobrá kámoška
Agáta - málomluvná, nejistá, uzavřená
Albína - bystrá, otevřená, vlídná
Alena - vychytralá, málomluvná, křehká
Alice - kamarádská, nezkazí radost, otevřená
Alžběta - dobrotivá, uzavřená, vtipná
Amálie - sebejistá, agresivní, kolektivní
Anděla - družná, smyslná, nejistá
Andrea - chytrá, zdrženlivá, využívaná
Aneta - uštěpačná, zlomyslná, dobrá kámoška
Anežka - ustaraná, vlídná, předvádívá
Anna - dobrotivá, hodná, hodně vnímavá
Antonie - nechá si vše líbit, nesobecká, bojácná
Apolena - jemná, laskavá, vnímavá
Barbora - sympatická, chytrá, vypočítavá
Beáta - jemná, laskavá, vnímavá
Běla - ustaraná, zvědavá, líná
Berta - rozvážná, panovačná, sexuchtivá
Blanka - ustaraná, vlídná, předvádívá
Bijanka- rozmazlená,hysterická,jemná
Blažena - bázlivá, rozmazlená, žárlivá
Bohdana - vyděračská, pomlouvá, věrná
Bohumila - smýšlívá, bláznivá, neupřímná
Bohuslava - váhavá, dětská, příjemná
Božena - zamlklá, nevšímavá, nesympatická
Brigita - zamyšlená, pořádná, sexy
Cecílie - pomlouvá, dráždivá, přemýšlivá
Dagmar - nechá si vše líbit, nesobecká, bojácná
Dana - jemná, laskavá, vnímavá
Daniela - tichá, ochotná, chápavá
Darina - pyšná, rozumná, nekamarádská
Darja - podivná, bojácná, upovídaná
Denisa - zamyšlená, pořádná, sexy
Diana - nadřazená, nekamarádská, parádivá
Dita - krásná, chladná, opomíjející okolní svět
Dobromila - nesmiřitelná, rozhodná, rázná
Dorota - rozvážná, pomlouvá, pubertální
Doubravka - má kuráž, smyslná, hrdá
Drahomíra - lehkomyslná, líná, dětinská
Drahoslava - povrchní, posměvačná, vášnivá
Edita - váhavá, dětská, příjemná
Elena - uštěpačná, drzá, zahořklá
Eliška - pyšná, rozumná, nekamarádská
Ema - podivná, bojácná, upovídaná
Emílie - ohnivá, velká osobnost, netrpělivá
Erika - shovívavá, chytrá, má pochopení
Ester - nestálá, nevtíravá, spontánní
Eva - chápavá, ochotná, bouřlivá
Evelína - tichá, posmutnělá, nerozhodná
Evženie - povrchní, posměvačná, vášnivá
Františka - milá, rozhodná, bojovná
Gabriela - mrzutá, nevlídná, lehce se zamiluje
Galina - uštěpačná, drzá, zahořklá
Gita - vznešená, tajuplná, zvědavá
Gizela - nestálá, vnímavá, nevšední
Hana - bázlivá, rozmazlená, žárlivá
Hedvika - vyděračská, pomlouvá, věrná
Helena - smýšlívá, bláznivá, neupřímná
Hermína - ohnivá, velká osobnost, netrpělivá
Ilona - panovačná, poroučivá, špatná kámoška
Ingrid - nestálá, nevtíravá, spontánní
Irena - vznešená, chytrá, sympatická
Irma - milá, rozhodná, bojovná
Isabela - mrzutá, nevlídná, lehce se zamiluje
Iva - dětská, toulavá, čestná
Ivana - pomlouvána, super kámoška, upovídaná
Iveta - marnivá, ochotná, samostatná
Ivona - uštěpačná, drzá, zahořklá
Jana - přemýšlivá, šikovná, upovídaná
Jarmila - drzá, povznesená, zasmušilá
Jaroslava - protivná, zdrženlivá, nesobecká
Jindřiška - milá, hrdá, osamělá, podivná
Jiřina - pravdomluvná, vypočítavá, rozhodná
Jitka - ostýchavá, toulavá, něžná
Johana - vznešená, tajuplná, zvědavá
Jolana - nestálá, vnímavá, nevšední
Judita - družná, smyslná, nejistá
Julie - smutná, nenahraditelná, družná
Justýna - nastalá, nevtíravá, spontánní
Kamila - hrdá, podmanivá, žárlivá
Karina - oslnivá, starostlivá, pokorná
Karolína - výborná kámoška, pravdomluvná, starostlivá
Kateřina - marnotratná, plachá, odhodlaná
Klára - nesamostatná, přemýšlivá, pracovitá
Klaudie - oslnivá, starostlivá, pokorná
Kristýna - dvojí tváře, nespolehlivá, srandistka
Květa - uštěpačná, drzá, zahořklá
Lada - bojovná, učenlivá, spolehlivá
Laura - družná, smyslná, nejistá
Lenka - vychytralá, líná, váhavá
Leona - inteligentní, nespolehlivá, pracovitá
Liběna - nestálá, nevtíravá, spontánní
Libuše - dobrosrdečná, nechá se unést, vášnivá
Liliana - surová, rozpustilá, roztržitá
Linda - rozmazlená, neupřímná, ráda vyhrává
Lucie - krutá, samostatná, zdatná lhářka
Ludmila - milá, rozhodná, bojovná
Lýdie - mrzutá, nevlídná, lehce se zamiluje
Magda - typ kluka, rázná, drzá
Mahulena - nestálá, nevtíravá, spontánní
Marcela - dychtivá, náročná, náruživá
Mariana - uštěpačná, drzá, zahořklá
Marie - náladová, frajerka, pomlouvá
Marika - vznešená, tajuplná, zvědavá
Marina - nestálá, vnímavá, nevšední
Markéta - nesmiřitelná, rozhodná, rázná
Marta - rozvážná, pomlouvá, pubertální
Martina - má kuráž, smyslná, hrdá
Matylda - ohnivá, velká osobnost, netrpělivá
Michaela - tichá, nemá kuráž, pořádná
Milada - výbojná, hloupá, nesympatická
Milena - dobrácká, osamělá, spravedlivá
Miloslava - uštěpačná, drzá, zahořklá
Miluše - milá, rozhodná, bojovná
Miriam - mrzutá, nevlídná, lehce se zamiluje
Miroslava - ustaraná, zvědavá, líná
Monika - rozvážná, panovačná, sexuchtivá
Naděžda - vychytralá, málomluvná, křehká
Natálie - kamarádka, nezkazí radost, otevřená
Nataša - ohnivá, velká osobnost, netrpělivá
Nela - surová, rozpustilá, roztržitá
Nikola - rozmazlená, neupřímná, ráda vyhrává
Nina - vychytralá, málomluvná, křehká
Nora - kamarádka, nezkazí radost, otevřená
Oldřiška - tichá, posmutnělá, nerozhodná
Olga - povrchní, posměvačná, vášnivá
Olívie - vznešená, tajuplná, zvědavá
Otýlie - nestálá, vnímavá, nevšední
Patricie - oslnivá, starostlivá, pokorná
Paula - nadřazená, nekamarádská, parádivá
Pavla - nestálá, nevtíravá, spontánní
Pavlína - předvádívá, obyčejná, kreativní
Petra - milá, šikovná, inteligentní
Radana - družná, smyslná, nejistá
Radka - zamlklá, vzdorná, pravdomluvná
Radmila - vychytralá, málomluvná, křehká
Rebeka - průbojná, dobrá partnerka, tolerantní
Regína - kamarádka, nezkazí radost, otevřená
Renata - vznešená, tajuplná, zvědavá
Romana - nestálá, vnímavá, nevšední
Sabina - vychytralá, málomluvná, křehká
Sandra - kamarádka, nezkazí radost, otevřená
Sára - má velký smysl pro humor, přátelská, lehce se zamiluje
Saskie - nestálá, nevtíravá, spontánní
Sáva - pravdomluvná, vtipná, sobecká
Simona - rozhodná, nekreativní, upřímná
Slavěna - oslnivá, starostlivá, pokorná
Soňa - vychytralá, málomluvná, křehká
Stanislava - kamarádka, nezkazí radost, otevřená
Stela - ohnivá, velká osobnost, netrpělivá
Svatava - surová, rozpustilá, roztržitá
Světlana - rozmazlená, neupřímná, ráda vyhrává
Sylvie - povýšená, nekompromisní, zvědavá
Šárka - dětská, chápavá, zaostalá
Šarlota - oslnivá, starostlivá, pokorná
Štěpánka - milá, rozhodná, bojovná
Tamara - mrzutá, nevlídná, lehce se zamiluje
Taťána - ohnivá, velká osobnost, netrpělivá
Tereza - chce být nejlepší, nešikovná, něžná
Valérie - vychytralá, málomluvná, křehká
Vanda - kamarádka, nezkazí radost, otevřená
Vendula - družná, smyslná, nejistá
Věra - surová, rozpustilá, roztržitá
Veronika - rozmazlená, neupřímná, ráda vyhrává
Viktorie - ohnivá, velká osobnost, netrpělivá
Vilma - vychytralá, málomluvná, křehká
Viola - kamarádka, nezkazí radost, otevřená
Vladěna - vznešená, tajuplná, zvědavá
Vlasta - nestálá, vnímavá, nevšední
Xenie - vychytralá, málomluvná, křehká
Zdeňka - kamarádka, nezkazí radost, otevřená
Zdislava - oslnivá, starostlivá, pokorná
Zina - družná, smyslná, nejistá
Zita - surová, rozpustilá, roztržitá
Zlata - rozmazlená, neupřímná, ráda vyhrává
Zora - ohnivá, velká osobnost, netrpělivá
Zuzana - vychytralá, málomluvná, křehká
Žaneta - kamarádka, nezkazí radost, otevřená
Žofie - mrzutá, nevlídná, lehce se zamiluje

sexbomba od Vedle

22. února 2007 v 10:08
Osmnáctiletý Matthew Kidman ( Emile Hirsch) je normální mladík, který doposud pořádně nežil. Pak se ale zamiloval do své nové sousedky, krásné a zdánlivě nevinné Danielle (Elisha Cuthbertová). Když Matthew zjistí, že perfektní "sexbomba od vedle" je někdejší pornohvězda, jeho křehká existence se otřese v základech. Nakonec ale právě Danielle pomůže Matthewovi vystoupit z jeho ulity a odhalit starou pravdu, že kvůli člověku, kterého milujete, někdy musíte riskovat úplně všechno

Co ta holka chce

21. února 2007 v 19:06
Zdrojový kód
Motto:Bláznivá romantická komedie o hledání otce a životní lásky
Typ Filmu:Romantická kometie pro teenagery
Anglický název: What a girl Wants
Rok vzniku:2003
Hlavní postavy:Daphne Reynolds(Amanda Bynes)Henry Dashwood(Colin Frith)
DĚJ V KRÁTKOSTI:
Daphne po 17-ti letech už nechce žít bez otce a jenom snít o tom jaké to je mít tátu.A tak jednoho dne se ho vydá hledat.Musi z New Yorku až do daleké AnglieNež tátu najde čeká ji spousta překvapení a k jedním z nich je i to že jeji otec je vznešeného původu.Ovšem ani pobyt v sídlu jeiho otce neni bez starostí nikdo kromě jejiho otce ji tam totiž nechce....

Oči

18. února 2007 v 18:20

Rty

18. února 2007 v 17:48

Smiles

18. února 2007 v 10:08

Glitter obrázky

17. února 2007 v 11:34

Helisek

15. února 2007 v 17:42
Helca je supa a je spravna holka a kamoska a stohosi helco nic nedelej vis Chmelikova a spol nevedej co to znamena kurva... tak je nech*4* vis oni sou az mooc zaostale tak to nechapou ....... pac jsou jeste decka

jajulik

15. února 2007 v 17:40
Jajik je supaaa kamoska.... a mam ji moocinky rad je proste supa je to Olci nej kamoska a tak tlosku dvojcatko *4*